Hledáme nové kolegy

Jsme malá česká IT společnost, která se stále s projektem Stoodio|Beauty považuje za StartUp, jelikož stále vyvíjíme důležité funkčnosti. Nicméně klientela už je a generuje finance na pokrytí našich lidí a zázemí. Už několik let tvoříme cloudový podnikatelský systém pro salony (kadeřnické, kosmetické atd.). Našim cílem je co nejvíce automatizovat obchodní procesy napříč business sférou. Pro jeho realizaci už nějaký ten pátek tvoříme cloudovou službu, která podnikatelům umožňuje krátit čas u počítačů a věnovat se jejich obchodní činnosti.

Naše řešení využívají desítky předplatitelů. Jedná se o projekt Stoodio|Beauty. Co vše se pod projektem "ukrývá” se dočtete na stránkách, nebo ti rádi vše osvětlíme na osobní schůzce buďto u nás, v příjemné kanceláři v Berouně, nebo někde ve friendly kavárně.

Projekt je již v pokročilé fázi vývoje, ale pro jeho další rozvoj potřebujeme do týmu přibrat FRONT-END DEVELOPERA, OBCHODNÍKA a PROGRAMÁTORA.


Front-End Developer s přesahem do Back-Endu


Náplň práce
Budeš na naší platformě tvořit webové stránky, takže užiješ vlastní kreativitu. Weby stavíme na Bootstrapu. Budeš se zároveň starat o SEO optimlizaci stránek našich klientů a také našich stránek. Jestliže umíš pracovat s Adobe Creative Cloud, budeme rádi, když budeš graficky a kódově zpracovávat propagační Landing Page, bannery apod.

Náš systém je postavený na kombinaci Python a PostgreSQL. Budeš-li toto umět, rádi tě pustíme, po určitě době, víc do vnitřností našeho software a stane se z tebe Back-Enďák :-)

Potřebujeme od tebe
Znalost HTML a CSS, JavaScript (jQuery), Bootstrap, PHP... Případně Adobe Creative Cloud, Python a PostgreSQL (zkušenosti s Flask frameworkem výhodou).

Toto je minimum co od tebe potřebujemem abys uměl:

- Confidence in writing maintainable, well-tested JavaScript, with minimum 3 years of experience
- Hands-on experience developing Ember.js applications
- Experience with UI/UX design
- Strong understanding of HTTP and web based APIs
- Experience with SCSS (SASS)
- Experience with git (git-flow)


Výhody
Jsme malá firma o cca 15 lidech a současně děláme na 2 projektech. První projekt, kde je nejvíce programátorů, děláme pro Ameriku (aplikace SmartRoom). Tebe by se týkal projekt druhý, který je zatím jen v ČR a to projekt Stoodio|Beauty. O co jde najdeš na našem webu, kde jsou i videa.

Výhodami tedy je přátelský přístup mladých lidí, otevřená pracovní doba (je pro nás důležitý výsledek, ne počet odpracovaných hodin), možnost kariérního růstu a zázemí domácí kanceláře v Berouně se zahradou a v létě s bazénem. Zrovna plánujeme i výřivku :-)

Závěrem
Hledáme prostě spolehlivého a pracovitého kolegu a zároveň kámoše, pro kterého by se náš projekt stal "vlastním dítětem", jako je pro nás. Projekt má potenciál a už dnes nabývá na úspěšnosti. Společně s ním chceme růst my a stejný růst (finanční i kariérní) chceme nabídnou tobě!!!


Obchodník a vizionář

Co od tebe očekáváme?
Být dobrým obchodníkem - tělem i duší, kreativní, zodpovědný a hlavně sympaťák/sympaťačka. Super bude, když budeš nadšenec do IT technologií a automatizace, typu cloudová řešení, CRM systémy a další vychytávky 21. století. Budeš-li mluvit anglicky, či dokonce i jiným jazykem, tím lépe. Není to ale nutností.

Co ti můžem nabídnout?
Když budeš chtít, můžeš využívat naši kancelář v Berouně s terasou a bazénem v krásné přírodě mezi CHKO Karlštejnsko a CHKO Křivoklátsko. Zaškolíme tě do toho co děláme a jak to děláme. Dáme ti veškeré podklady a know-how.

Půjdem s tebou několikrát na jednání a vždy budem stát za tebou, když si nebudeš vědět rady. Jsme přátelský kolektiv mladých lidí, který ti dá časovou flexibilitu. Včetně kolegů v nás, doufáme, najdeš i nové přátele.


Python/PostgreSQL Developer

Náplň práce
Vývoj nových modulů, vylepšování stávající funkcionality, návrh a implementace databázových struktur, funkční a zátěžové testování.

Požadavky
Python (pokročilé znalosti, zkušenosti s Flask frameworkem výhodou) a výborná znalost PostgreSQL a SQLAlchemy.

Výhody
Nadšenec do systematizace v obchodní sféře, CRM, faktury, web administrace, pohodář a spolehlivost. Máš nápady a chceš je zrealizovat? Jsi ten správný...

Nabízíme
Práci z domova, flexibilitu a pohodový mladý kolektiv. Vedoucí pozice a rozvoj na zahraniční trh, kde můžeš využít své znalosti a být součástí Stoodio|Týmu.