Salon Petra Měchurová

Po 18 letech jsem konečně našla kadeřnický software, který splnil moje přání a umožňuje mi rozvíjet salon, aniž bych musela trávit dlouhé hodiny v papírech a vše kontrolovat. Proto bych Vám Stoodio|Beauty doporučila, což běžně nedělám.

Systém usnadňuje recepčním práci s klienty (od objednávání klientů, přes evidenci historie návštěv klientů, po pokladní proces s klientem). Usnadňuje provozní práci se sklady (příjmy zboží, prodej zboží, 100% inventuru zboží). Mně samotné dává kompletní statistiky k mým zaměstnancům i jednotlivému zboží = vše je pro mě jednodušší a praktičtější.

Stoodio|Beauty má samozřejmě i spousty dalších vychytávek, proto vám doporučuji schůzku s jeho poskytovateli, která vás nebude stát víc, než chvíli času. Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, malý nebo velký salon, vše vám ušijí na míru dle vašich požadavků.

V salonu teď máme čas dělat jak krásné vlasy, tak i máme svůj businness pod kontrolou.

Vaše Petra


TOWELL - Estetické centrum a Wellness

Jelikož chci mít nad salony plnou kontrolu a nemůžu jako majitel být na všech zároveň (Praha, Brno a Plzeň), tak mi komplexní systém rezervací „Stoodio" zajišťuje důkladnější kontrolu, co se na salonech děje, šetří spousty času a peněz a pomáhá ulehčovat od administrace mně a manažerům.

Zároveň se tento systém neustále vyvíjí, aktualizuje a reaguje na současné potřeby. Vyřeší za Vás spousty problémů, nových zákonů a nařízení, které má tento systém ihned pod palcem a nemusíte mít strach, že na něco zapomenete.

Systém je zcela intuitivní a práce v něm je velice příjemná, jak pro zákazníka, tak administrátora.

A co je nejvíc skvělé? Když se Vám v sytému povede něco špatně udělat, nebo si nevíte rady, nebo prostě něco nefunguje, tak tu máte servis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Za celý můj tým moc děkujeme Stoodiu!
 

Vladimír Žitný


Hair Salon No. 1

Od roku 2011 vedeme kadeřnický salon No.1. Od začátku jsme používali pokladní systém abychom měli kontrolu nad čísly a zbožím. V roce 2019 jsme se rozhodli že si otevřeme další salon a v tom nás oslovila firma "Stoodio" a nabídla svůj komplexní systém šitý přímo na míru kadeřnickým salonům.

Protože máme rádi inovativní a moderní věci, řekli jsme si proč ne. Dnes už náš druhý salon také velmi dobře funguje a celý chod nám velmi usnadňuje právě komplexní systém Stoodio|Beauty. Nasklaďňování zboží, přehled zboží, plánovací kalendář zaměstnanců, online systém pro objednání klientů, databáze, přehled a funkčnost... Zkrátka vše co jsme potřebovali na jednom místě.

Díky programu Stoodio|Beauty se nám vedou oba salony mnohem snáz a lépe. Velké díky patří také vstřícnému a osobnímu přístupu lidem ve Stoodiu.

Petra Kuruczová


1. Vlasové závody

Dobrý den, Roberte. Vím, že jste teď v jednom kole, posílám jen zpětnou vazbu.

Pracujeme v systému Stoodio teprve třetí den a ještě se máme co učit, hlavně co do rychlosti, ale už teď pecka! - jsem moc ráda, že jsme do toho šly 👍 Každým úkonem jsme si jistější. Vaší podporu cítím (ještě jednou moc děkuji za předvečerní zdravici, až mě ta lidskost dojala) a Hanka je skvělá. Takže jednoduše - díky 😍

Kateřina Navrátilová